Lidé lidem II

www.dalekoodprahy.cz

Příjemce: Centrum mentoringu, o.p.s.: www.centrummentoringu.cz

Partner: Rovnovážka, o.s.

Trvání projektu: 1.8.2014 – 30.6.2015

Pro koho a o čem je?

Vzdělávání určeno pro obyvatele obcí do 2000 obyvatel, zaměstnané, nezaměstnané, maminky na rodičovské, podnikatele i pro důchodce, kteří pracují, případně podnikají. 

Kurzy a workshopy budou probíhat v těchto obcích:

-       Dvorce (Moravskoslezský kraj, okres Bruntál)

-       Jeseník nad Odrou – Blahutovice (Moravskoslezský kraj, okres Nový Jičín)

-       Stará Ves (Moravskoslezský kraj, okres Bruntál)

-       Vlčice (Olomoucký kraj, okres Jeseník)

Vzdělávání se mohou zúčastnit i obyvatelé okolních obcí do 2000 obyvatel. Rádi je mezi sebou uvítáme a navíc jim můžeme proplatit jízdné (veřejnou dopravou).

V rámci tohoto projektu máte možnost si bezplatně prohloubit znalosti v oblasti PC – internetu a také se zúčastnit velmi zajímavých workshopů na téma: Právní vědomí, Zodpovědné nakládání s financemi, Odpovědnost každého spotřebitele a Podnikání hrou.

Výhodou je, že si každý občan může vybrat přímo to, co ho konkrétně zajímá. Někdo si vybere kurz zaměřený na znalosti internetu, jiného občana bude zajímat Právní vědomí, kde se bude probírat nový občanský zákoník a na své dotazy dostanete profesionální odpověď, no a někteří budou chtít absolvovat úplně všechno. Je to pouze na Vás.

Pro podrobnější informace a přihlášky nás kontaktujte na: rovnovazka.pp@seznam.cz, tel. 605 175 605 (pro oblasti: Vlčice a Blahutovice)

nebo mecnerova@centrummentoringu.cz , tel.  773 408 092 (pro oblasti: Dvorce a Stará Ves)  

Projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím OP VK.