Rovnovážka pro zaměstnavatele v době krize

31.03.2020

Vážení zaměstnavatelé, náš projekt Úspěšná žena vám může pomoct v době krize!

Období epidemie koronaviru je pro každého z nás velmi těžké. Ať už z pohledu zaměstnavatele, zaměstnance nebo uchazeče o zaměstnání. Ještě před měsícem byla situace na trhu práce úplně jiná. Zaměstnavatelé měli problém s udržením kvalitního člověka. Diktování podmínek a mnohdy i nereálných požadavků bylo spíše na straně zaměstnanců. Nyní se situace s největší pravděpodobností obrátí.

V rámci projektu Úspěšná žena máme databázi zájemkyň o zaměstnání, které jsou díky vzdělávacímu a koučovacímu programu vysoce motivované, pracují na sobě a dokáží velmi dobře sladit práci i rodinu. Každou klientku známe osobně, pracujeme s ní individuálně a dokážeme ji doporučit na konkrétní pracovní místo a zaručit se za ni.

Zaměstnavatele učíme být flexibilní, nabízíme možnost získání DOTACE NA MZDOVÉ PŘÍSPĚVKY AŽ DO VÝŠE 43.750,- Kč na jedno pracovní místo a nabízíme propagaci firmy podporující rovné příležitosti.

MZDOVÉ PŘÍSPĚVKY + KVALITNÍ ZAMĚSTNANEC + PROPAGACE FIRMY = SPOKOJENÝ ZAMĚSTNAVATEL I ZAMĚSTNANEC

NEJSME PERSONÁLNÍ AGENTURA, pomáháme uchazečům o zaměstnání i zaměstnavatelům a naší přidanou hodnotou je, že děláme práci, která má smysl, baví nás a hlavně ji děláme SRDCEM.

Zaujala vás naše nabídka? Chcete s námi spolupracovat a doporučit kvalitní zaměstnance?Ozvěte se nám! Klára Tidrichová: +420 736 140 697, klara.tidrichova@rovnovazka.cz